Najnowsze artykuły

Dom w stylu skandynawskim - czym się...

Dom w stylu skandynawskim składa się z minimalistycznego projektu z akcentem retro. Zazwyczaj jest on pomalowany w jasnych kolorach, takich jak biały i...

Czytaj Więcej

Kreatywna dekoracja pokoju w akademiku

Pokój w akademiku może być pierwszą przestrzenią nastolatka do dekorowania na własną rękę. Z tego powodu, będą chcieli iść na całość z akademika pokoju sztuki ściany i meble. Jednak prawdopodobnie nie mają miejsca na wiele przedmiotów poza tymi dostarczonymi przez ich szkołę. Pomóż nastolatkowi ograniczyć ich wystrój akademika tylko do tego, co najważniejsze. Z naszych wskazówek, będą wiedzieć, co spakować do pokoju, który jest tak samo funkcjonalny, jak to jest stylowe.

Solidna pościel

Pościel jest ważną częścią wystroju pokoju w akademiku, ponieważ większość studentów spędza dużo czasu na nauce i odpoczynku na łóżku. Spróbuj solidnej kołdry z wzorzystymi prześcieradłami lub wymieszaj wzory, takie jak paski i kwiaty. Nigdy nie możesz mieć zbyt wielu poduszek! Wybierz różne kolory i tekstury, aby dodać pikanterii swojemu łóżku. Ponieważ łóżka są często jedynymi miejscami do siedzenia dostępnymi dla gości, upewnij się, że pościel w akademiku można łatwo wyprać.

Bądź graficzny

Najlepsze pomysły na wystrój pokoju w akademiku to takie, które nie nadszarpną Twojego budżetu. Stwórz duży dywan w ramach budżetu, układając dwa mniejsze, identyczne dywaniki. Ten ekstra-duży dywan uratuje Cię przed zakupem nieporęcznej rolki dywanu, ponieważ większość szkół nie zapewnia dywanów. Innym sposobem na stworzenie dużego dywanu jest użycie przykładowych płytek dywanowych z centrum domowego. Wybierz różne kolory i stwórz duży wzór, który będzie pasował do Twojej fantazji.

Oryginalne dzieła sztuki

Spice up puste ściany przez projektowanie własnych akademik pokoju sztuki ściennej. Bądź kapryśny lub odważny - w zależności od tego, co pasuje do Twojego stylu. Twoje DIY akademik niezbędne powinny zawsze zawierać płótno, farby akrylowe, Mod Podge i tkaniny. Z tych kilku elementów, można odtworzyć prawie każdy wystrój akademika można znaleźć w sklepach. Pokaż swoje arcydzieła w dużych ramach wokół swojego pokoju.

Zwykły

Kluczem do wystroju pokoju w college'u jest mieszanie stylu z funkcjonalnością. Dobrym sposobem na to jest ozdobienie tablic ogłoszeniowych pamiątkami i niedrogimi dziełami sztuki. Wybierz zdjęcia i pocztówki, które Ci się podobają, ale nie spraw, by tablica wyglądała na zagraconą. Dodaj kreatywny akcent, używając wstążki jako uchwytu na kolczyki lub paska magnesów do przytrzymywania spinaczy. W ten sposób wyeksponujesz swoją kolekcję i utrzymasz ją w porządku.

W przejrzystości

Przezroczyste przedmioty, takie jak to krzesło do biurka, mogą sprawić, że mała przestrzeń wyda się większa. Tutaj krzesło stoi przy biurku, ale jest tak lekkie, że można je łatwo przesunąć w pobliże łóżka na grupowy wieczór filmowy lub schować przy ścianie, aby nie przeszkadzało. Kiedy mamy do czynienia z małą przestrzenią, ważne jest, aby mieć wystrój akademika, który wtapia się w otoczenie, a nie przykuwa uwagę.

Tkanina czyni cuda

Kilka jardów tkaniny przechodzi długą drogę w akademiku. Przykryj tablicę ogłoszeń, aby stworzyć natychmiastowe dzieło sztuki za zdjęciami, lub ubierz abażur z tkaniny, którą masz w swoim stosie skrawków. My pokryliśmy ten klosz kwiatową tkaniną, aby nadać teksturę i kolor zwykłej oprawie oświetleniowej. Aby uzyskać jeszcze więcej pomysłów na wystrój akademika, zachowaj dodatkową tkaninę, aby oprawić ją w ramkę i powiesić na ścianie.

Pod łóżkiem

Zamień te ułożone w stos kosze na stylowe pomysły dekoracji pokoju w akademiku, które lepiej wykorzystują przestrzeń, którą już masz. Wypróbuj trio kolorowych pojemników, pudełek lub koszyków pod łóżkiem. Nasze trzymają buty i odzież poza sezonem, ale te są również przydatne dla plików, gier lub dodatkowej pościeli.

Nad biurkiem

Nie zapominajmy o samym powodem, dla którego potrzebujemy wystroju pokoju na studiach... szkoła! Na szczycie bajecznej sztuki ściennej pokoju akademika, ważne jest, aby mieć elementy, które pomogą zorganizować swoje prace klasowe i książki. Dodatkowe półki nad biurkiem i szafka pod telewizorem pomogą utrzymać książki i materiały w pobliżu.

Proste przechowywanie

Mając wszystkie swoje rzeczy w jednym małym pokoju, musisz wykazać się kreatywnością w przechowywaniu. Skondensuj zapasy kuchenne w jednej szafce lub umieść wszystkie przybory toaletowe w przenośnym pojemniku. Podoba nam się ten pomysł na przechowywanie pojemników z żywnością w akademiku - zastosowano w nim wysuwany kosz, który ułatwia dostęp do niskich szafek.