Najnowsze artykuły

Dom w stylu skandynawskim - czym się...

Dom w stylu skandynawskim składa się z minimalistycznego projektu z akcentem retro. Zazwyczaj jest on pomalowany w jasnych kolorach, takich jak biały i...

Czytaj Więcej

5 Sypialni, które emanują przytulnością

Nadeszła zima, a przytulna sypialnia może stać się przytulnym schronieniem, gdy temperatura spadnie. Oto pięć sypialni, które emanują przytulnością! Zainspiruj się i zobacz, jak Ty też możesz sprawić, by Twoja przestrzeń stała się rajem w zimowych miesiącach.

Wnieś do swojego pokoju najwyższy komfort dzięki pięknej desce rozdzielczej. Oprócz dodania uroku Twojej sypialni, płyta czołowa zapewnia dodatkowy dotyk ciepła i przytulności! W tym pokoju, ciemny headboard pięknie łączy się z przepiękną wzorzystą tapetą i elegancką białą pościelą.

Tapeta z odważnym nadrukiem

Użycie odważnego nadruku na tapetę i tkaninę draperii sprawi, że poczujesz się przytulnie jak robak w swoim pokoju. Ta sypialnia dostaje ekstra przytulne punkty przez używać ten sam druk na oba. Właśnie upewniał się wybierać komplementarną pościel w solidnych colours ciągnąć spojrzenie wpólnie. Stos na poduszkach w kontrastujących kolorach dla przykuwającego uwagę odwołania. Czekoladowy brąz i błękitna kombinacja kolorów jest zawsze pewna zadowalać.

Dekoruje twój baldachim łóżko

Upiększa twój baldachim łóżko tworzyć przyjazną atmosferę i dodaje trochę błyskotkę twój pokój. Ta romantyczna główna sypialnia jest gotowa na święta. Dostać spojrzenie, świętuje sezon z ładnymi złotymi wstążkami i oversize ornamentami. Powieś ich tyle, ile chcesz, na czterech rogach łóżka. Zobacz całą wycieczkę po domu, aby zobaczyć więcej inspiracji.

Panele od podłogi do sufitu

Podłoga do sufitu panele robią śmiałemu oświadczeniu w sypialni. Także zapewniają ciepło i ekstremalną przytulność gdy ty chcesz hibernować i spać w na zimnym niedzielnym poranku. Jedyną rzeczą, której brakuje jest śniadanie do łóżka. Więcej kawy, proszę!

Stwórz wygodną przestrzeń do siedzenia

Dodaj elegancji i uroku swojej sypialni dzięki eleganckiej kanapie i otomanie. Włącz poduszki i wygodną narzutę, aby stworzyć przytulne uczucie dla twojego kojącego odosobnienia. Neutralne kolory i ciemne drewno meble są perfect równowaga dla ten pięknego pokoju. Chwyć dobrą książkę i ciesz się spokojną chwilą.