Najnowsze artykuły

Dom w stylu skandynawskim - czym się...

Dom w stylu skandynawskim składa się z minimalistycznego projektu z akcentem retro. Zazwyczaj jest on pomalowany w jasnych kolorach, takich jak biały i...

Czytaj Więcej

6 powodów, dla których Twój pokój dzienny potrzebuje stołu do sofy

Zamiast dopasowywać lampy na obu końcach stołu, zrównoważ jedną z nich wazonem o takiej samej wysokości i wielkości. Wybierając stolik na sofę, pamiętaj o wysokości - konsola tak wysoka jak sofa sprawi, że światło lampy będzie padać na materiały do czytania i wszystko będzie w zasięgu ręki.

1. Dodaj ciekawości

Dodaj więcej zainteresowania i głębi do swojego salonu za pomocą stolika na sofę. Ciemny, nowoczesny styl jak ten rysuje twój oko w z kontrastem w kolorze od jasnej białej sofy. Dodanie kawałka również dodaje kolejną warstwę dekoracji i sprawia, że cały pokój bardziej umieścić razem i wizualnie interesujące.

2. Jest zachęcający

Pokój dzienny może czasami czuć się oddzielony, ale stolik na sofie może działać jako element witający gości. Wykorzystaj blat jako miejsce na słodycze lub ulubione książki. Pasujące metalowe wazony na tym stoliku dodają symetryczny element do eklektycznej przestrzeni.

3. Przechowywanie

Stolik na sofie może być ogromnym bonusem do przechowywania. Dla dodatkowego przechowywania, dodać kosze pod konsolą do schludnego przechowywania rzuty i dodatkowe poduszki. Przy wyborze koszy, zachować wysokość i szerokość stołu w umyśle, aby zapewnić właściwe dopasowanie.

4. Dodatkowe miejsca do siedzenia

W pełni wykorzystaj użyteczność stołów rozkładanych, zwłaszcza jeśli chodzi o przyjmowanie gości. Jeśli masz duże zgromadzenie w swoim domu, będziesz potrzebował wszystkich miejsc siedzących, które możesz dostać. Pod stołem jest dogodnym miejscem do schowania stołków dla gości, aby wyciągnąć je w razie potrzeby.

5. Miejsce na wyświetlacz

Daj sobie więcej miejsc do wyświetlania ulubionych książek i akcesoriów, dodając stolik na sofie. Tutaj, ten pokój dzienny jest symetrycznie zrównoważony, a stolik na sofę jest echem prawdziwego punktu centralnego w centrum. Kontrast pomiędzy bogatym wykończeniem drewna i surowymi dekoracjami pomaga wyróżnić przedmioty.

6. Wypełnij pustą przestrzeń

Jednym z najbardziej podstawowych zastosowań dla stołów sofa jest wypełnienie pustej przestrzeni. Bez stołu sofa, pokój może mieć duże obszary, które zamieniają się w martwej przestrzeni. Tutaj, dodatkowy stół pomaga kontynuować historię kolorów w całym pokoju i pozwala na więcej personalizacji z dekoracji.