Homo corporaticus, czyli przewodnik przetrwania w korporacji Joanna Krysińska

ISBN:

Published: September 6th 2012

ebook

152 pages


Description

Homo corporaticus, czyli przewodnik przetrwania w korporacji  by  Joanna Krysińska

Homo corporaticus, czyli przewodnik przetrwania w korporacji by Joanna Krysińska
September 6th 2012 | ebook | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 152 pages | ISBN: | 7.68 Mb

Dlaczego jesteś w korporacji? Bo zawsze chciałeś. Bo lubisz czuć za sobą siłę dużej firmy. Bo dobrze płacą i dają służbowy samochód. Bo tak jakoś wyszło. Teraz nie ma to żadnego znaczenia. Pracujesz w korporacji i musisz z tym żyć. Jako duit. KimMoreDlaczego jesteś w korporacji? Bo zawsze chciałeś. Bo lubisz czuć za sobą siłę dużej firmy. Bo dobrze płacą i dają służbowy samochód. Bo tak jakoś wyszło. Teraz nie ma to żadnego znaczenia. Pracujesz w korporacji i musisz z tym żyć.

Jako duit. Kim jest duit? To pracownik, który wykazuje stosunek uniżenie poddańczy wobec korporacji, w związku z czym daje się wyssać jak cytrynkę. I zrobić w konia. Słowo pochodzi od angielskiego do it - zrób to. To duici odwalają całą brudną robotę, a w podziękowaniu nie dostają nawet uścisku ręki prezesa. Dają się wykorzystywać przez tych, co lubią od czasu do czasu pogrzać zwały sadła na jachcie w trakcie jakiegoś służbowego wyjazdu na Karaiby.Zabolało?Nie martw się - w ciemnym korporacyjnym korytarzu zaświeciło światełko nadziei.

Czytając te słowa, robisz właśnie ku niemu pierwszy krok. Nie musisz porzucać dotychczasowej pracy, żeby poprawić swój los. Wystarczy, że nauczysz się sprawnie pływać po powierzchni firmowej zupy. Dzięki tej książce dowiesz się, co zrobić, by nie stać się duitem, jeśli jesteś na początku swojej korpo-drogi. Sięgniesz po oręż niezbędny w walce o ogień.

Przekonasz się, co należy zrobić, by samemu grzać buźkę na jachcie. Weźmiesz udział w korporacyjnej ceremonii i opanujesz taktykę człowieka sukcesu. Zaczniesz przemawiać słowami korporacyjnej propagandy i poznasz kilku cudzoziemców w Twojej korporacji, by wreszcie odłączyć się na dobre, usuwając z mózgu układ scalony z firmą.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Homo corporaticus, czyli przewodnik przetrwania w korporacji":


acapolko.pl

©2012-2015 | DMCA | Contact us