Najnowsze artykuły

Ogrodowe ogrzewacze gazowe - co warto...

Ciepło od zawsze było najważniejszym czynnikiem zapewniającym komfort życia człowieka, zapewnia przytulność i poprawia samopoczucie. Dlatego ludzie...

Czytaj Więcej

Rodzinna metamorfoza pokoju do pracy

W tej zagraconej przestrzeni do majsterkowania istniało wiele problemów: Zbyt wiele rzeczy piętrzyło się na powierzchniach, utrudniając pracę i znajdowanie przedmiotów; dzieci nie mogły dotrzeć do książek i przyborów rzemieślniczych; a stół do szycia mamy został opanowany przez prace plastyczne dzieci i rzadko używane przybory.

Po: Dom dla wszystkiego

To niegdyś chaotyczne stanowisko do szycia jest teraz schludne i zorganizowane dzięki nowej jednostce półek i mieszance szklanych słoików, drucianych koszy i zamkniętych pudełek. Wszystkie pojemniki są łatwo dostępne i nie zagracają już powierzchni stołu do szycia. Projekt został zaplanowany z uwzględnieniem konkretnych stref, które oddzielają zajęcia dzieci od zajęć dorosłych.

Wcześniej: Toss or Keep?

Zaczynać decluttering proces w twój domu, zaczynać sortować zaopatrzenie w szerokie kategorie: sztuki zaopatrzenie, papier, tkanina, i szyciowi akcesoria. Podczas sortowania, pyta jest czy each rzecz jest wciąż użyteczna (i.e. Jest farbą lub klejem zaschniętym w górę? Czy kredki są złamane? Czy skrawek tkaniny jest za mały?) Pozbądź się wszystkiego, co jest zepsute lub nie nadaje się do użytku.

Następnym krokiem w procesie sortowania jest określenie, czy nadal używasz materiałów i jak często. Sprzątaj i zmniejszaj rozmiar tak bardzo jak to możliwe. Pozbądź się przedmiotów, których nie używałeś od lat, a rezultatem będzie bardziej przystępna kolekcja przyborów artystycznych i rzemieślniczych, które Twoja rodzina może zacząć organizować.

Po: Łatwy dostęp

Zorganizowane według kolorów w przezroczystych pudełkach, próbki tkanin są łatwe do znalezienia i w zasięgu ręki w niszy do szycia. Półki poniżej magazynu tkanin pozwalają dzieciom na swobodny dostęp do zabawek, książek i puzzli. Aby odzwierciedlić podwójny obowiązek pokoju jako pracy i zabawy, właściciele domu zamienili ciemnobeżowe ściany na jaśniejszy szary odcień i dodali żywą tapetę z tyłu niszy do szycia, aby dodać szczyptę zabawnego koloru i wzoru.

Wygodne przechowywanie

Nowy system półek nad biurkiem utrzymuje przybory do szycia blisko maszyny do szycia i zapewnia wygodne miejsce dla rodziców do przechowywania przyborów rzemieślniczych, których nie chcą, aby dzieci używały bez nadzoru.

Opróżnij najłatwiej dostępne miejsca w swoim pokoju do majsterkowania i wypełnij te półki i szuflady przedmiotami, których często używasz. Organizuje przestrzeń więc each rzecz ma wyznaczonego dom wracać.

Bez bałaganu

Nie ma nic gorszego niż zatłoczone miejsce pracy. Organizery na biurko pomagają utrzymać czystość i porządek na powierzchni roboczej. Podniesiona półka rozszerza dostępną przestrzeń do przechowywania. Przechowuj często używane przedmioty na szczycie organizerów, a przedmioty używane rzadziej pod nimi.

Elastyczne rozwiązania

Regulowane półki nad miejscem pracy można dowolnie konfigurować. Możesz nawet dodawać półki lub zabierać je w miarę zużywania i kupowania nowych materiałów i przyborów do projektów.

Zapakowane i gotowe do użycia

Białe kartonowe pudełka z etykietami oddzielają materiały rzemieślnicze według kategorii. Wstążki nie plączą się, gdy znajdują się w pudełku; farby są przechowywane do góry nogami, aby pokazać ich kolory.

Kącik dla dzieci

W rogu obok wnęki na przybory do szycia, szafka stylowo gromadzi przybory plastyczne dla dzieci. Głębokie szuflady mieszczą przybory do rysowania i Play-Doh, podczas gdy płytkie półki przechowują gotowe prace plastyczne, a także papier rysunkowy i konstrukcyjny.

Sztuka na wystawie

W ciągle zmieniającym się wyświetlaczu, który personalizuje pokój rzemiosła, siatka zawieszonych na ścianie tablic ogłoszeń wykorzystuje pionową przestrzeń i przenosi dzieła sztuki dzieci ze stołu na ścianę.

Schludnie i czysto

Wewnątrz szafki na rękodzieło, wyraźnie oznaczone płytkie półki przechowują prace każdego dziecka w toku i prace ukończone. Dolne półki starannie trzymają papierowych zaopatrzenie i kosze zawiera kolorowanki.

Szuflady i pojemniki

Przezroczyste plastikowe pojemniki pomieszczą Play-Doh i kredki. Można je łatwo przenieść na blat roboczy w centrum pokoju i odłożyć z powrotem bez zamieszania.