Najnowsze artykuły

Na co zwrócić uwagę przy wyborze silnika...

Ostatnimi czasy łuparki świdrowe cieszą się sporą popularnością. Problematyczne w ich przypadku, może okazać się dobranie do nich właściwego...

Czytaj Więcej

Zrób to, nie tamto: Przechowywanie w biurze

Przydzielać each rodziny członka ścienna kieszeń dokąd papiery mogą przechujący until one odpowiadają, wracają szkoła, lub składają. Wsuwa szkolnych rozkłady w jasnych winylowych dokumentowych rękawach więc mogą być łatwo dostępni. Użyj zakładek, aby pomóc Ci szybko przerzucić się do konkretnych dokumentów.

Nie to: Przeciążenie tablicy ogłoszeń

Nie wypełniaj tablicy ogłoszeń z harmonogramami i zaproszeniami. Nakładające się papiery spowodują zamieszanie.

Zrób to: Sformatuj swój system archiwizacji

Użyj pionowych przegródek, aby uporządkować czasopisma i papiery, których używasz co tydzień. Przechowuj niezbędne materiały biurowe w małych pojemnikach w pobliżu aktywnych plików. Stwórz wygodne miejsce na dokumenty, które są rzadziej używane. Najlepiej, jeśli będzie ono w zasięgu ręki, dzięki czemu będziesz bardziej skłonny do regularnego składania dokumentów.

Nie o to chodzi: Używaj systemu podłoga-przestrzeń

Nie używaj podłogi jako miejsca do przechowywania lub pozwól, aby materiały do czytania stały się zagracone. Stosy mogą się zgubić lub zmieszać z odpadkami.

Zrób to: Kod kolorystyczny

Ustawia pudełka plików, aby zorganizować papiery, które używasz co miesiąc. Składa kartony plików na płytkim stole lub regale utrzymywać twój biurko zagracenie bezpłatnie. Użyj czterech różnych kolorów wiszących teczek, aby pomóc Ci łatwo odróżnić dokumenty finansowe, ubezpieczeniowe, osobiste i domowe.

Nie to: Zajmuj miejsce do pracy

Nie przechowuj plików, notatników i innych materiałów papierniczych na cennym biurku. Nigdy nie przepełniaj teczek na dokumenty ani nie przechowuj papierów bez teczek na półkach.

Zrób to: Tydzień po tygodniu

Używa kombinację suchy guma/orkboard kalendarz który pozwoli ciebie widzieć twój tygodniowego rozkład na spojrzeniu i utrzymuje zaproszenia i bilety dla ten tygodnia przy twój palcami. Powieś mini kosze, aby śledzić łatwe do zgubienia papiery, takie jak bilety, bony i kupony.

Możesz też wypróbować ten schludny kalendarz w kolorze ombre, malowany bezpośrednio na ścianie.

Nie o to chodzi: Zobacz wszystko naraz

Nie toleruj kalendarza ściennego z ograniczoną ilością miejsca na notatki. Oglądanie całego miesiąca na raz nie jest tak ważne, jak zapisywanie wszystkich szczegółów.